Zaproszenie - XI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów "Dzień Budowlańca w SGGW"

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w XI edycji Studenckiej Konferencji Naukowej “Dzień Budowlańca w SGGW”, organizowanej przez Koło Budownictwa Inżynierskiego oraz Koło Młodych PZITB SGGW.

Wydarzenie odbędzie się dnia 18.04.2024 w godzinach 9.00-16.30 w budynku 49 – Centrum Wodne Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW
,,Dzień Budowlańca” to coroczne wydarzenie, które gromadzi przedstawicieli branży budowlanej oraz studentów zainteresowanych tą dyscypliną.
Tematem przewodnim konferencji jest “Zrównoważone budownictwa a środowisko człowieka”.
Tegoroczna edycja będzie szczególnie interesująca, ze względu na bogaty program skupiający się na aktualnych problemach, wyzwaniach oraz innowacjach w sektorze budowlanym.

W ramach konferencji przewidziane są:

– Panele dyskusyjne z udziałem ekspertów oraz przedstawicieli firm i instytucji z branży budowlanej,
 – Wykłady prezentujące najnowsze osiągnięcia i trendy w sektorze budowlanym,
 – Spotkania z liderami w branży budowlanej, które stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów.
Program szczegółowy wydarzenia w załączeniu.