Zapraszamy wszystkich studentów na I EDYCJĘ spotkań z HOCHTIEF Polska S.A. w ramach Dni Otwartych. Wydarzenie jest skierowane dla wszystkich studentów SGGW, którzy będą zainteresowani spotkaniem z nami. Szczególnie zapraszamy studentów kierunków związanych z szeroko pojętym Budownictwem i Inżynierią Środowiska.

Termin wydarzenia:

15 marca, w godzinach 10.00 – 13.30

Centrum Wodne SGGW, ul. Ciszewskiego 6

W programie:

• 15 pogadanka na temat ścieżki kariery w branży budowlanej (Jakub Wojciechowski – Ekspert ds. Instalacji Sanitarnych, Natalia Deska – Inżynier Budowy),
  • 00 warsztat „BIM w nowoczesnym budownictwie” (Maciej Wasik – Ekspert ds. BIM).

Dodatkowo podczas tego wydarzenia będzie możliwość skonsultowania swojego CV i porozmawiania o możliwościach współpracy z HOCHTIEF w ramach programu praktyk oraz programu stażowego, będą na Was czekały specjalistki z działu HR (Izabela Rączkowska, Olga   Zakrzewska-Kulawiak oraz Marta Wojciechowska).

Prosimy o wcześniejsze zapisy na konsultacje pod linkiem:

https://forms.office.com/e/TtHtkJfKmi  lub poprzez kod QR (w załączniku).