9 EDYCJA KONKURSU I PROGRAMU AKREDYTACYJNEGO “STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu 4 marca 2024 na Uroczystej Gali, Nasz Kierunek Architektura Krajobrazu Studia II stopnia magisterskie na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska uzyskał Certyfikat Akredytacyjny Jakości ,,Studia z Przyszłością’’, przyznawany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC.  Uroczystość IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów odbyła się w Sali Koncertowej Polskiego Radia we Wrocławiu a nasz Wydział w imieniu Dziekana reprezentowała architekt krajobrazu Ewa Kosiacka-Beck, adiunkt z Katedry Sztuki Krajobrazu!

Warte podkreślenia jest to, że konkurs służy wyróżnieniu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych  i wartościowych kierunków studiów polskich uczelni a wraz z Certyfikatem staliśmy się także Liderem Jakości Kształcenia uzyskując Certyfikat Nadzwyczajny wraz ze statuetką!