Zajęcia warsztatowe „Revit Architecture”

Szkolenie podnoszące kompetencje studentów i studentek kierunku budownictwo oraz osób należących do kół naukowych na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w ramach projektu pn. Zintegrowany Program Rozwoju SGGW na rzecz Rozwoju Regionalnego”

Zajęcia warsztatowe „Revit Architecture”

Zapraszamy studentki i studentów kierunku budownictwo do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu wykorzystania oprogramowania  „Revit Architecture” na poziomie podstawowym. Szkolenie prowadzone będzie w formie zajęć zdalnych przez firmę Krzysztof Knapik GRUPA4BIM. Uczestnicy zajęć uzyskają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz nabycie kompetencji i umiejętności objętych szkoleniem, tzn. podstaw pracy w programie Revit Architecture, w tym przygotowania modelu 3D, dokumentacji wraz z opisami, wymiany danych z programami AutoCAD oraz 3ds Max/3ds Max Design, wykonywania wizualizacji modelu.

Szkolenie adresowane jest do studentek i studentów czterech ostatnich semestrów studiów I stopnia i II stopnia kierunku budownictwo w SGGW.

Zajęcia zrealizowane zostaną w wymiarze 24 godzin lekcyjnych, po zakończeniu procesu rekrutacji i podpisaniu umów uczestnictwa. Planowane terminy zajęć: 14.05, 15.05, 21.05.2022 r.

Koordynatorem wydziałowym szkolenia jest

dr inż. Adam Krajewski
Instytut Inżynierii Środowiska

Katedra Inżynierii Wodnej i Geologii Stosowanej

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
budynek nr 33, pokój nr 105
adam_krajewski1@sggw.edu.pl

Rejestracja kandydatów prowadzona będzie do dnia 25 kwietnia 2022 r. do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz formularze dokumentów rekrutacyjnych dostępne są na stronie internetowej pod adresem: