Rembud sp. z o.o poszukuje chętnych do podjęcia współpracy w zakresie odbycia stażu i/lub podjęcia pracy na stanowisku Stażysta/Młodszy Inżynier Budowy

Rembud sp. z o.o. powstał w 1996 roku. Realizuje budowy, rozbudowy, remonty modernizacyjne, zagospodarowanie terenu w formule generalnego wykonawstwa. Na koncie posiada ponad 80 zrealizowanych inwestycji na terenie całego kraju. Aktualnie prowadzi projekty m.in. w:

Warszawie, Kadzidle, Łomży, Olsztynie, Pruszkowie, Przasnyszu, Pułtusku, Umiastowie, Wesołej, Żyrardowie.

Aktualnie firma poszukuje studentów i absolwentów chętnych do podjęcia współpracy w zakresie odbycia stażu i/lub podjęcia pracy na stanowisku Stażysta/Młodszy Inżynier Budowy.

Zakres obowiązków:

• Wsparcie Kierownika Budowy w bieżących pracach
  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Sprawdzanie kompletności dokumentów (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) niezbędnych do zatwierdzania kart materiałowych
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem kierownika budowy lub kierownika robót.
  • Przygotowanie procesu przetargowego na budowie.

Wymagania

• Student kierunków technicznych (Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub pokrewne)
  • Praktyczna znajomość MS Office i AutoCad.
  • Zaangażowanie, pracowitość, punktualność.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Oferujemy:

• Odbycie stażu zawodowego
  • Praca na podstawie umowy zlecenia
  • Możliwości kontynuowania pracy po zakończeniu stażu i dalszego rozwoju zawodowego w firmie
  • Praca w firmie silnie stawiającej na dobrą atmosferę wśród współpracowników.

Dane kontaktowe:

t.zdziarski@rembud.pl