Uroczyste wręczenie dyplomów kazachskim absolwentom studiów 2 stopnia kierunku Inżynieria Środowiska

W dniach 14-17.10.2021 r. wydziałowy koordynator wpółpracy międzynarodowej,  dr hab Jarosław Chormański, prof. SGGW przebywał w Partnerskiej Uczelni KAZNARU (dawniej KAZNAU), Ałmaty, KAzachstan, gdzie wspólnie z Rektorem tej uczelni uczestniczył w uroczystym wręczeniu dyplomów kazachskim absolwentom studiów 2 stopnia kierunku inżynieria środowiska. Dyplomy zostały wręczone pierwszym studentom, którzy ukończyli studia w roku 2020, w ramach międzyuczelnianej umowy o podwójnym dyplomowaniu w zakresie studiów 2 stopnia w specjalności “Water resources and water use”. Jesteśmy wszyscy dumni z naszych absolwentów, którzy w swoim kraju obecnie pracują w zawodzie, w tym dwie osoby w jednostkach naukowych Kazachstanu.

Więcej o wydarzeniu przeczytać można na stronie fb Rektora Kazachskiego Uniwersytetu Naukowo Rolniczego (KAZNARU) :