Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu edukacyjnym SkillsChallenge podczas targów INSTALACJE w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowych Targach Poznańskich w godzinach 10:00 – 16:00.

WorldSkills Poland wraz z MTP oraz ze znanymi na Polskim rynku producentami: Grohe, Wavin, Wilo, wspólnie przygotowali wydarzenie edukacyjne pod nazwą SkillsChallenge, podczas targów INSTALACJE, w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu.

Inicjatywa zachęca uczniów szkół branżowych, techników, studentów i młodych pracowników, w wieku 18-23 lata, do sprawdzenia swoich umiejętności zawodowych poprzez wykonanie krótkich zadań przygotowanych przez producentów. Po wykonaniu zadań, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma informacje od eksperta w jaki sposób wykonał swoje zadania.

Najlepsi uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w eliminacjach do zawodów SkillsPoland w konkurencji instalacje sanitarne i grzewcze. Zwycięzca zawodów weźmie udział w zawodach międzynarodowych EuroSkills 2023 w Polsce, które zostaną poprzedzone rocznym cyklem szkoleniowym pod okiem najlepszych ekspertów w branży instalatorskiej.

Wydarzenie edukacyjne SkillsChallenge ma zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z producentami, a także promować zawód profesjonalnego instalatora i inżyniera we współpracy ze szkołami branżowymi i uczelniami technicznymi.

Wydarzenie to pozwoli również młodym ludziom nawiązać kontakty z potencjalnymi pracodawcami.

Nie zwlekaj i weż udział w niesamowitej przygodzie z inicjatywą WorldSkills Poland oraz jej Partnerami podczas SkillsChallenge.

Więcej informacji o wydarzeniu:

ULOTKA SkillsChallange