Buduj z nami lepszy klimat płatne praktyki

Szanowni Państwo,

Bank Ochrony Środowiska zaprasza studentów do nowego, wakacyjnego projektu płatnych praktyk „Buduj z nami lepszy klimat”.

W BOŚ Banku wierzymy w potencjał drzemiący w młodych ludziach! Dlatego specjalnie dla Was stworzyliśmy nowy projekt płatnych praktyk „Buduj z nami lepszy klimat”.

W naszym banku z zieloną misją czekają na Ciebie same korzyści!

Oferujemy Ci:

•  – zdobycie cennego doświadczenia z kapitalnym efektem
  •  – płatne 3-miesięczne praktyki (od lipca do września w Centrali BOŚ Banku w Warszawie)
  •  – hybrydowy i elastyczny wymiar pracy
  •  – atrakcyjne wynagrodzenie
  •  – wsparcie Mentora i współpracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą
  •  – zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  •  – możliwość rozwoju i realizacji różnorodnych projektów
  •  – pracę w otwartej atmosferze w zgranym zespole ludzi, którzy tworzą dobry klimat
  •  -onboarding i pakiety startowe

Poszukujemy studentów:

•  – 4. i 5. roku (IV i V roku studiów jednolitych magisterskich oraz I i II roku studiów uzupełniających magisterskich)