Warszawa 2024-02-20

Student I roku studiów drugiego stopnia, który studia pierwszego stopnia ukończył w innej uczelni niż SGGW, ubiegając się o stypendium rektora za wyróżniające wyniki w nauce zobowiązany jest do złożenia po rozpoczęciu roku akademickiego, przed ogłoszeniem list rankingowych za średnią ocen na danym kierunku studiów zaświadczenia z ukończonej uczelni. Zaświadczenie powinno zawierać średnią ocen uzyskanych na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, liczbę przedmiotów na ostatnim roku studiów, rok akademicki, w którym został zaliczony ostatni semestr studiów, skalę ocen stosowaną w uczelni, datę rozpoczęcia studiów pierwszego stopnia oraz czas trwania tych studiów określony w programie studiów.

WAŻNE: zaświadczenia należy składać do 27.02.2024!