Zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji na szkolenie z wykorzystania programu Advance Steel.

Zapraszamy studentki i studentów Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska do udziału w bezpłatnym, certyfikowanym szkoleniu z zakresu „Obsługi oprogramowania Autodesk Advance Steel”. Szkolenia prowadzone będą w formie zajęć zdalnych przez firmę PROCAD – Autoryzowane Centrum Szkoleniowe firmy Autodesk.

Grupa docelowa: studentów i studentki z 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia kierunków Inżynieria Środowiska, Budownictwo oraz Inżynieria i Gospodarka Wodna W szkoleniu nie mogą uczestniczyć studenci, którzy brali już udział w innych działaniach prowadzonych w ramach projektu POWER 1.

Czas trwania i miejsce szkolenia: Zajęcia w wymiarze 40 godzin lekcyjnych odbywać się będą zdalnie w terminie 19.03, 20.03, 02.04, 03.04.2022r. (08:00-16:00). Rekrutacja na zajęcia prowadzona będzie do dnia 10 marca  2022 r. do godz. 24:00. Szczegółowe informacje dostępne na stronie projektu.

Koordynatorem wydziałowym szkolenia jest:

dr inż. Wiesław Ptach

Instytut Inżynierii Środowiska, Katedra Teledetekcji i Badań Środowiska

pokój nr 132, budynek nr 33

email: wieslaw_ptach@sggw.edu.pl

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Sukces z natury – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie” nr umowy: POWR.03.05.00-00-Z033/17-00 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER) Europejskiego Funduszu Społecznego; Działanie 3.5. Kompleksowe programy szkół wyższych; Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju.