Szanowni Studenci!

Zapraszamy wszystkich studentów na wyjątkowy wykład, który odbędzie się na naszym wydziale. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zbudować solidną ścieżkę kariery w branży budowlanej? Jeśli tak, to jesteście we właściwym miejscu!

Data: 09.04.2024

Lokalizacja: Centrum Wodne SGGW ul. Jana Ciszewskiego 6

Podczas tego niezwykłego wykładu będziemy zgłębiać kluczowe aspekty rozwoju zawodowego w branży budowlanej. Oto kilka z tematów, które zostaną poruszone:

• Ścieżka zawodowa: pierwsza praca, uprawnienia, zmiana ścieżki zawodowej, praktyki studenckie w Budimex
  • Tipy i rady dla przyszłych Inżynierów Budownictwa
  • Sesja Q&A
  • Losowanie nagród

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z budownictwem, czy też macie już trochę doświadczenia, ten wykład zapewni wartościowe spojrzenie na budowanie własnej ścieżki kariery.

Nie zapomnijcie zaprosić swoich znajomych, którzy również mogą być zainteresowani tym wydarzeniem! Razem możemy stworzyć inspirującą przyszłość w branży budowlanej.

Link do wydarzenia, gdzie znajdują się wszystkie aktualne informacje:

Do zobaczenia na wykładzie!