Warsztaty praktyczne kształcące kompetencje:

Wizualizacje w programie LUMION na potrzeby architektury krajobrazu

dla studentów i studentek Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska kierunku Architektura Krajobrazu oraz dla studentów i studentek innych wydziałów, którzy są członkami kół naukowych na WBiIŚ.

Warsztaty realizowane są w ramach zadania 6 projektu nr POWR.03.05.00-00-z046/18.

Bloki tematyczne:

• Zapoznanie z narzędziami służącymi do tworzenia wizualizacji w architekturze krajobrazu.
  • Etapy tworzenia wizualizacji 3D.
  • Praca nad wizualizacją wybranego terenu.
  • Kompatybilność z innymi programami graficznymi.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów.

Czas trwania i miejsce szkolenia:

Szkolenie w formie stacjonarnej (sale wydziału) obejmuje 18 godzin dydaktycznych.

Termin realizacji:

20-22.10.2023 r. w godzinach 09:00 – 14:00

Koordynatorem zadania jest:

dr inż. Marzena Suchocka

Instytut Inżynierii Środowiska

Katedra Architektury Krajobrazu

e-mail: marzena_suchocka@sggw.edu.pl

Aby wziąć udział w szkoleniu należy dopełnić niezbędnych formalności tj.:

• zapoznać się z „regulaminem naboru na szkolenia”;
  • pobrać i wypełnić „Formularz danych osobowych” (załącznik 1);
  • pobrać i wypełnić „Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru” (załącznik 2);
  • pobrać i wypełnić „Oświadczenie uczestnika projektu POWER” (załącznik 3);
  • zapoznać się z zapisami „umowy udziału w projekcie”, wydrukować umowę w dwóch egzemplarzach, wypełnić danymi osobowymi na pierwszej stronie i podpisać (bez wpisywania daty).

Formularze ww. dokumentów dostępne są na stronie internetowej projektu pod adresem:

Dokumenty do pobrania – Synergia – zintegrowany program rozwoju SGGW

Dokumenty rekrutacyjne należy dostarczyć do Koordynatora zadania na adres:

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, budynek nr 37 pokój nr 3/51 w godzinach 10:00-13:00 od poniedziałku do piątku.

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych upływa 12.10.2023 r.

Na podstawie złożonych dokumentów (wraz z załącznikami, które są niezbędne do udokumentowania dodatkowych aktywności lub niepełnosprawności) zostanie przygotowana lista rankingowa osób zakwalifikowanych na szkolenie.

Ewentualne pytania proszę kierować do Koordynatora zadania lub koordynatora naboru: dr inż. Kinga Kimic, e-mail: kinga_kimic@sggw.edu.pl

Uwaga: Liczba uczestników zajęć jest ograniczona.

Pierwszeństwo mają studenci, którzy nie uczestniczyli w projekcie POWER 2.