Poszukiwana osoba na stanowisko Inżyniera Budowy w Firmie Conway STF sp. k.

Firma Conway STF sp. k. poszukuje osoby z doświadczeniem do 2 lat na stanowisko Inżyniera Budowy . Studenci budownictwa na ostatnich semestrach studiów magisterskich w trybie zaocznym i absolwenci mile widziani.
Praca w delegacji na terenie całej Polski.
Zakres obowiązków:
– nadzorowanie robót palowych,
– przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
– organizowanie budowy.
Firma Conway STF sp. k. proponuje umowę o pracę i wynagrodzenie w wysokości 5.000 zł netto. Zapewnia samochód służbowy, komputer etc.
W przypadku studentów Firma Conway STF sp. k. dostosuje się do harmonogramu zjazdów. Istnieje możliwość pracy zdalnej z domu 1 dzień w tygodniu. U kandydatów najbardziej pożądane cechy to zaangażowanie i inicjatywa.
Praca w Firmie Conway STF sp. k. będzie zaliczana jako praktyka zawodowa do uprawnień budowlanych.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: andrzej@conway.com.pl; 781 969 693.

Firma Conway STF sp. k. specjalizuje się w wykonawstwie robót palowych w technologii prefabrykowanych pali wbijanych.

Ogłoszenie Inżynier Budowy Conway