OGŁOSZENIE DLA STUDENTÓW I ROKU, I-go i II-go STOPNIA STUDIÓW NIESTACJONARNYCH NA KIERUNKACH INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, BUDOWNICTWO

OGŁOSZENIE

DLA STUDENTÓW I ROKU, I-go i II-go  STOPNIA STUDIÓW NIESTACJONARNYCH  NA KIERUNKACH INŻYNIERIA ŚRODOWISKA, BUDOWNICTWO

Na pierwszym zjeździe, 08/10. studenci zobowiązani są zgłosić się do Dziekanatu w celu:

• złożenia ślubowania,
  • podpisania umowy o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne,
  • podpisania oświadczenia o wyborze sposobu płatności na studiach niestacjonarnych,
  • podpisania klauzuli informacyjnej – RODO
  • odbioru legitymacji studenckiej (osoby które wniosły opłatę w terminie),
  • dostarczenia orzeczenia lekarskiego wystawionego przez lekarza medycyny pracy;

W dniu 08/10/2022r. (sobota) Dziekanat będzie czynny w zmienionych godzinach dla studentów wyłącznie I roku:

• Budownictwo:

II stopnia 800-915  (pok. 143 budynek 33)

wykład z teorii sprężystości i plastyczności rozpocznie się o godzinie 9:15

– I stopnia 900-1115  (pok. 143 budynek 33)

wykład z technologii informacyjnych będzie odpracowany w ustalonym terminie, wykład z mechaniki teoretycznej rozpocznie się o godzinie 11:15 (wykład z geometrii wykreślnej i rysunku technicznego odbędzie się  zgodnie z planem zajęć w godzinach 8:15-9:00)

– I i II stopnia 1800 – 2000 ( pok. 33 budynek 33)

oraz od 8 do 14 w przerwach między zajęciami

• Inżynieria środowiska

– II stopnia 900 – 945 (pok. 13 budynek 33)

– I stopnia  1000-1200  (pok. 13 budynek 33)

oraz od 9 do 14 w przerwach między zajęciami

Wszystkie dokumenty są przygotowane w dziekanacie, studenci sami nic nie drukują! Należy pojawić się wyłącznie z orzeczeniem od lekarza.

Niedopełnienie wszystkich w/w formalności skutkuje skreśleniem z listy studentów z powodu niepodjęcia studiów.

Opłaty za studia studenci wnoszą po podpisaniu umowy.

Uwaga: Szkolenia BHP i Szkolenie biblioteczne na platformie:

Godziny wyznaczone przez Prodziekanów w porozumieniu z osobami prowadzącymi zajęcia, dotyczy tylko pierwszego zjazdu.