Obowiązkowe szkolenia z zakresu dyskryminacji i jej przeciwdziałania dla studentek i studentów pierwszego roku

Szkolenia z zakresu dyskryminacji i jej przeciwdziałania dla studentek i studentów pierwszego roku

Zapraszamy wszystkie studentki i studentów pierwszego roku do udziału w szkoleniu na temat dyskryminacji i jej przeciwdziałania.

Szkolenie jest dostępne w języku polskim i angielskim po zalogowaniu przez stronę szkolenia.sggw.pl i można wziąć w nim udział w wybranym czasie.

Wszystkie osoby studiujące na I i II stopniu oraz jednolitych studiach magisterskich zobligowane są do ukończenia tego szkolenia do końca semestru letniego (Zarządzenie Nr 14 Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z dnia 6 lutego 2023 r. w sprawie szkoleń z zakresu dyskryminacji i jej przeciwdziałania dla studentów rozpoczynających studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie).