Instytut Inżynierii Lądowej oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w corocznym konkursie prac magisterskich z zakresu budownictwa i hydrotechniki obronione na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie w roku akademickim 2022/2023.

Do Konkursu mogą być zgłoszone prace w języku polskim lub angielskim.

Prace do Konkursu mogą zgłaszać Promotorzy/Opiekunowie prac (maksymalnie 2 prace od jednego promotora/opiekuna).

Na zgłoszenia czekamy do 3 października 2023 do godz. 16.00

Komplet dokumentów należy złożyć w dziekanacie WBiIŚ (pok. 145) oraz przesłać w formacie PDF na adres e-mail sekretarza komisji konkursowej: olga_szlachetka@sggw.edu.pl z tematem „KONKURS PRACE WBIS”.

Na autorów zwycięskich prac czekają dyplomy i nagrody finansowe ufundowane przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Warszawski a na Promotorów/Opiekunów  nagrodzonych prac dyplomy.

Komisja Konkursowa wyłoni 10 najlepszych prac.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu oraz załączniki do wypełnienia.

ZAŁĄCZNIKI DO WYPEŁNIENIA