REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA SZKOLENIE Z WYKORZYSTANIA PROGRAMU AUTOCAD.
Zapraszamy studentki i studentów kierunku Budownictwo i Inżynieria Środowiska do udziału w bezpłatnym, certyfikowanym szkoleniu z zakresu AutoCAD na poziomie średnio zaawansowanym. Zajęcia z obsługi oprogramowania Autodesk AutoCAD na poziomie średniozaawansowanym prowadzone w formie zajęć zdalnych przez firmę PROCAD – Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy Autodesk. Uczestnicy zajęć uzyskają certyfikat ich ukończenia. Program zajęć obejmuje: wprowadzenie do interfejsu programu, omówienie środowiska programu, zaawansowane typy obiektów, bloki i ich atrybuty, efektywna praca z zestawami wyborów, rysunki odnośników zewnętrznych, obrazy rastrowe, pracę na arkuszach, obiekty aplikacji zewnętrznych, wymiarowanie w przestrzeni modelu i papieru, elementy dostosowawcze programu.
Grupa docelowa:
studenci i studentki którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry studiów I lub II stopnia kierunku Budownictwo lub Inżynieria Środowiska.
Czas trwania i miejsce szkolenia:
Zajęcia w wymiarze 40 godzin lekcyjnych odbywać się będą zdalnie w soboty i niedziele w godzinach od 9 do 17. Harmonogram zajęć zostanie podany bezpośrednio po zakończeniu procesu rekrutacji i podpisaniu umów uczestnictwa. Rekrutacja na zajęcia prowadzona będzie do dnia 3 kwietnia 2021 r. do godz. 24:00. Szczegółowe informacje dostępne na stronie projektu: http://projekt-zpu.sggw.pl/modul-podnoszenia-kompetencji/szkolenie-z-zakresu-obslugi-oprogramowania-autocad-na-poziomie-srednio-zaawansowanym/
Koordynatorem wydziałowym szkolenia jest:
dr inż. Wiesław Ptach
Instytut Inżynierii Środowiska, Katedra Teledetekcji i Badań Środowiska
pokój nr 132, budynek nr 33
email: wieslaw_ptach@sggw.edu.pl
Szkolenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Sukces z natury – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie” nr umowy: POWR.03.05.00-00-Z033/17-00 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER) Europejskiego Funduszu Społecznego; Działanie 3.5. Kompleksowe programy szkół wyższych; Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju.